Fully Furnished Ph Duplex With Private Outdoor Space

  • 139 m²

Fully Furnished Ph Duplex With Private Outdoor Space New York ger enkel tillgång till olika sevärdheter i staden, som Questroyal Fine Art, som ligger cirka 5 minuters promenad bort. Lägenheten erbjuder gästerna tillgång till isrink för en aktiv vistelse.

Fully Furnished Ph Duplex With Private Outdoor Space erbjuder gästerna hårtorkar i badrummet.

Förutom ett komplett kök, erbjuder detta boende matplats.

Den här lägenheten har ett väldigt bra läge, 2 km från New York och 2,1 km från Moderna museet. Times Square Ball ligger ungefär 10 minuter med bil från boendet. Tunnelbanestationen 86th Street Lexington Avenue Line är belägen invid lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Fully Furnished Ph Duplex With Private Outdoor Space New York
Ues Studio W Balcony Gym Nr Subway Nyc-240
Mobilpris

Ues Studio W Balcony Gym Nr Subway Nyc-240

263 m från boendet
Feel New York City Like Movie Star In Ues
Mobilpris

Feel New York City Like Movie Star In Ues

382 m från boendet
USD 275 USD 248
per natt
Ues 2Br W Doorman Nr Met Central Park Nyc-716
Mobilpris

Ues 2Br W Doorman Nr Met Central Park Nyc-716

425 m från boendet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi
    • Rum med Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Uteplats
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • Hur stort är Fully Furnished Ph Duplex With Private Outdoor Space?
      Fully Furnished Ph Duplex With Private Outdoor Space har en total yta på 139 m².

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Fully Furnished Ph Duplex With Private Outdoor Space New York

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng